De Kwaliteit van Nice! Snelle Verzending! Handelsverzekering!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productende optische reflectometer van het tijddomein

Optische Reflectometer mtp-200 Reeksotdr Handbediende Hoge Prestaties OTDR van het Tijddomein het Touche screen van 7 duimtft

Optische Reflectometer mtp-200 Reeksotdr Handbediende Hoge Prestaties OTDR van het Tijddomein het Touche screen van 7 duimtft

    • Optical Time Domain Reflectometer  MTP-200 Series OTDR Hand-held High Performance OTDR 7 inch TFT Touch Screen
    • Optical Time Domain Reflectometer  MTP-200 Series OTDR Hand-held High Performance OTDR 7 inch TFT Touch Screen
  • Optical Time Domain Reflectometer  MTP-200 Series OTDR Hand-held High Performance OTDR 7 inch TFT Touch Screen

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Verenigde Staten
    Merknaam: Shineway
    Certificering: /
    Modelnummer: Mtp-200

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1
    Verpakking Details: Box
    Levertijd: 3-7 het werkdagen
    Betalingscondities: T / T, Western Union
    Levering vermogen: 500sets/month
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: Shineway OTDR mtp-200 golflengte: 850/1300,1310/1550/1625nm
    Battery Life: 10 uren ononderbroken verrichting LCD-scherm: het de aanrakingsscherm van 7 duimtft
    Gewicht: 2.1kg Dimensies: 290*175*75mm

    Optische Reflectometer mtp-200 Reeksotdr Handbediende Hoge Prestaties OTDR van het Tijddomein het Touche screen van 7 duimtft

     

    ShinewayTech® mtp-200 reeksen is het compacte multifunctionele platform, die speciaal voor FTTx/WAN-toepassingen worden ontworpen en aan alle testbehoeften van installateurs, contractanten en de dienstexploitanten tijdens het netwerkinstallatie, bouw, onderhoud en oplossen van problemen kunnen voldoen. Het is geschikt en nauwkeurig voor het auto/hand testen, multi-golflengte het testen en multifunctionele analyse.

     

    Multifunctionele en Hoge Prestaties OTDR het Testen

     

    •  Dynamisch bereik tot 50dB
    •  Korte streek: EDZ 0.8m, DISSEL 4.5m
    •  Auto/Handtest en analyse
    •  Multi-golflengte het testen
    •  Zichtbare laser bronfunctie
    •  In-Line test en door Splitserstest (1625/1650nm met filter)
    •  OTDR-Module tot vier golflengten, SM/MM-Optie
    •  Fout plaatsbepaling, vezellengte/verlies/van het terugkeerverlies meting, de splitsers macrokromming van de schakelaarlas/vezel-Beëindigen opsporing
    •  LAN/WAN/FTTx toepassing
    •  Gr.-196-KERN (.SOR) bestandsindeling
    •  SOR en JPG-bestandsindeling
    •  Het flexibele dossier Noemen

     

    Geoptimaliseerde Platformprestaties

     

    •  Lichtgewicht, 2.1kg
    •  7 duimtouch screen
    •  Met hoge weerstand bescherm hoorn
    •  Uitstekende Mens-machine interface voor gemakkelijke verrichting
    •  Vochtig-stof-schokbewijs
    •  Geoptimaliseerd energiebeheer: 10 uren ononderbroken verrichting
    •  Snelle macht omhoog en weg met Windows CE
    •  Directe drukfunctie (compatibel met PCL-printers)
    •  Verre/lokale controle door PC

     

    Specificaties:

     

    Mtp-200 Reeks
    Vertoning het Touche screen van 7 duimtft (800×480)
    Connectiviteit USB×2; 10/100Mbit/s rj-45×1
    Geheugen 2GB
    Voeding Navulbare Li-Ion Battery/AC Adapter
    Levensduur batterij 10 uren ononderbroken verrichting
    Het werk Temperaturen. -20℃ - 50℃
    Opslagtemperaturen. -40℃ - 60℃
    Vochtigheid 0 - (Non-Condensing) 95%
    Gewicht 2.1kg
    Afmetingen (L×W×H) 290×175×75mm
    OTDR-Module Golflengte (±20nm) Dynamisch bereik (dB) (1) EDZ (m) (2) DISSEL (m) (2)
    Mtp-200-20VC 1310/1550 38/37 0,8 4.5
    Mtp-200-20VD 1310/1550 45/43 0,8 4.5
    Mtp-200-20VF 1310/1550 50/48 0,8 4.5
    Mtp-200-31VC 1310/1550/1625 38/38/37 0,8 4.5
    Mtp-200-31VCP 1310/1550/1625 42/41/40 0,8 4.5
    Mtp-200-31VCL 1310/1550/1625 38/38/37 0,8 4.5
    Mtp-200-31VCPL 1310/1550/1625 42/41/40 0,8 4.5
    Mtp-200-33VC 1310/1550/1650 42/40/39 0,8 4.5
    Mtp-200-40VC 850/1300/1310/1550 23/36/38/36 1 5/5/4.5/4.5
    Verkiesbare Waaier

    SM: 1.3, 2.5, 5, 10, 20, 40, 80, 160, 240Km

    MM.: 1.3, 2.5, 5, 10, 20, 40Km

    Impulsbreedte

    SM: 5ns, 10ns, 30ns, 100ns, 300ns, 1µs, 2.5µs, 10µs, 20µs

    MM.: 5ns, 10ns, 30ns, 1µs, 2.5µs

    Het het gemiddelde nemen van van Tijd Snel, 15s, jaren '30, 45s, jaren '60, jaren '90, 120s, 180s
    Zendertype LD
    Schakelaar FC/PC (Verwisselbaar Sc, ST)
    De Nauwkeurigheid van de afstandsmaatregel ± (1m + 10-5×distance + bemonstering die uit elkaar plaatst)
    De vermindering ontdekt Nauwkeurigheid ±0.05 dB/dB
    De bezinning ontdekt Nauwkeurigheid ±4 dB
    Zichtbare Laserbron Outputmacht: ≥ -3dBm; Mod.-Frequentie: 1Hz; Het ontdekken van Waaier: 5Km
    MCI100 de optische (Facultatieve) Module van de Schakelaarinspecteur
    Gebied van Weergeven 400µm×300µm
    Resolutie ≤1.5µm
    Het concentreren zich Handnadruk
    Microscoopafmetingen Ø32×175mm
    LS100 gestabiliseerde (Facultatieve) Laserbron
    Golflengte (±20nm) Zelfde zoals OTDR
    Outputmacht ≥-7dBm
    PM100 de normale (Facultatieve) Module van de Machtsmeter
    Gekalibreerde Golflengte 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, 1650nm
    Metingswaaier -70dBm - +6dBm (- 60dBm - +6dBm @ 850nm)
    Detectortype InGaAs
    Vertoningsresolutie 0.01dB
    Nauwkeurigheid

    ± 5% ± 0.01nW (± 0.5dB@850nm)

     

    Standaardpakket:

     

    Mtp-200 Gastheer, Lithiumbatterij, CD (Gebruikershandleiding + PC-Software), AC adapter, het Dragen Geval, Garantiekaart, Kaliberbepalingscertificaat, de Lijst van Pakketpunten.

    Optische Reflectometer mtp-200 Reeksotdr Handbediende Hoge Prestaties OTDR van het Tijddomein het Touche screen van 7 duimtft

    Contactgegevens
    Beijing W&F Technology Co., Ltd

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)