De Kwaliteit van Nice! Snelle Verzending! Handelsverzekering!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productende optische reflectometer van het tijddomein

Optisch de Reflectometer TD600 PON 1310/1490/1550nm van het Tijddomein optisch het testen materiaal 32/30/30dB

Optisch de Reflectometer TD600 PON 1310/1490/1550nm van het Tijddomein optisch het testen materiaal 32/30/30dB

    • Optical Time Domain Reflectometer TD600 PON 1310 / 1490 / 1550nm optical testing equipment 32 / 30 / 30dB
    • Optical Time Domain Reflectometer TD600 PON 1310 / 1490 / 1550nm optical testing equipment 32 / 30 / 30dB
    • Optical Time Domain Reflectometer TD600 PON 1310 / 1490 / 1550nm optical testing equipment 32 / 30 / 30dB
  • Optical Time Domain Reflectometer TD600 PON 1310 / 1490 / 1550nm optical testing equipment 32 / 30 / 30dB

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: W&F
    Certificering: /
    Modelnummer: TD600

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1
    Verpakking Details: Box
    Levertijd: 3-7 het werkdagen
    Betalingscondities: T / T, Western Union
    Levering vermogen: 600sets/MONTH
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: OTDR TD600 golflengte: 1310/1490/1550nm
    Dynamische waaier: 32/30/30 dB Plusebreedte: 5-10ns
    Verliesgrens: 0.01dB Gegevensopslag: 800 sporen

    Optisch de Reflectometer TD600 PON 1310/1490/1550nm van het Tijddomein optisch het testen materiaal

     

    Met kort <2m dead="" zone="" the="" TD600="" is="" designed="" for="" FTTx="" application="">

     

    Eigenschappen:

    • Toepasselijke vezel: Enige wijze & Multimode (MV10A)
    • Ingebouwd Zichtbaar Foutenmerkteken (VFL)
    • <2m extra-short="" event="" dead="" zon="">
    • Golflengte: 850/1300nm, 1310/1490/1550/1625nm±20nm
    • Tot 38/36dB High Dynamic Range
    • Afstandswaaier: 4,8,16,32,64,128,256km
    • Impuls met: 10,30,80,160,320,640,1280,5120,1024ns
    • 640×480, 6.5 duim TFT LCD (touch screen)
    • USB-interfaces, ondersteunende USB-stok en printer en directe kabeldownload aan PC via ActiveSync
    • De sporen van de geheugencapaciteit >800
    • Ingebouwde lithiumbatterij met hoge capaciteit meer dan 8 uren van het werkende leven
    • Vertoning: Kleur LCD
    • Één jaargarantie

     

    Algemene specificatie   Interfacecategorie
    Afmeting (H×W×D) 150×235×66 Optisch FC/UPC (PC, en APC zijn
    interface verkiesbaar)
    Gewicht 1.5kg Gegevensinterface

    USB-interface, SD-geheugenkaart

    interface

    Temperatuur Lopende temperatuur -10℃ aan 50℃  
    Geheugentemperatuur -40℃ aan 70℃ Zichtbare mislukkingsrichtlijn VFL
    Relatieve vochtigheid 0% aan 95% (niet condensatie) Golflengte 650nm
    Voeding

    Lithiumbatterij; het voortdurende werken

    duur ≥ 8 uren

    Outputmacht

    (dBm)

    ≥-3
    Garantieperiode 12 maanden

    Maximum

    testende afstand

    3km

     

    Standaardpakket:

    • TD600 OTDR
    • Universele schakelaar
    • SM het Koord fc-Sc 1M van het vezel Optisch Flard
    • Testend Rapport
    • AC/DC adapter
    • Kwaliteitscertificering
    • Spoor die software analyseren (CD)
    • Interne Batterij
    • Gebruikershandleiding
    • Het dragen Geval

    Optisch de Reflectometer TD600 PON 1310/1490/1550nm van het Tijddomein optisch het testen materiaal 32/30/30dB

    Optisch de Reflectometer TD600 PON 1310/1490/1550nm van het Tijddomein optisch het testen materiaal 32/30/30dB

    Optisch de Reflectometer TD600 PON 1310/1490/1550nm van het Tijddomein optisch het testen materiaal 32/30/30dB

    Optisch de Reflectometer TD600 PON 1310/1490/1550nm van het Tijddomein optisch het testen materiaal 32/30/30dB

    Contactgegevens
    Beijing W&F Technology Co., Ltd

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)