De Kwaliteit van Nice! Snelle Verzending! Handelsverzekering!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenoptische lichtbron

FTTX PON die Optische Lichtbron 1310/1490/1550nm FHS2T01 ± 3dB Regelbare Output test

FTTX PON die Optische Lichtbron 1310/1490/1550nm FHS2T01 ± 3dB Regelbare Output test

    • FTTX PON Testing Optical Light Source 1310 / 1490 / 1550nm FHS2T01 ± 3dB Adjustable Output
    • FTTX PON Testing Optical Light Source 1310 / 1490 / 1550nm FHS2T01 ± 3dB Adjustable Output
  • FTTX PON Testing Optical Light Source 1310 / 1490 / 1550nm FHS2T01 ± 3dB Adjustable Output

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: W&F
    Certificering: /
    Modelnummer: FHS2T01

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1
    Verpakking Details: Box
    Levertijd: 3-7 het werkdagen
    Betalingscondities: T / T, Western Union
    Levering vermogen: 500sets/month
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: Laserbron FHS2T01 Outputgolflengte: 1310/1490/1550nm
    Centrale Golflengte: ±20nm spectrale breedte: 5NM
    Uitgangsvermogen: -5dBm±0.5dB Nettogewicht: 270g

    Bron die van de vezel de optische laser voor FTTX PON 1310/1490/1550nm FHS2T01 regelbare output ±3dB test

     

    FHS2T Bron van de reeks is de Optische Laser een geavanceerde versie van FHS2-Reeks Optische Laserbronnen, met één meer golflengte voor het testen van FTTX PON.
    FHS2T Bron van de reeks brengt de Optische Laser met een golflengte-identificatie digitaal gecodeerd protocol over, toelatend FHP2-Meter van de Reeks de Optische Macht om de juiste kaliberbepalingsgolflengte automatisch te gebruiken. Deze eigenschap vermindert de behoefte aan communicatie tussen de twee technici en vermindert de mogelijkheid om fouten te maken.
    FHS2T Bron van de reeks biedt de Optische Laser uitstekende stabiliteit en portabiliteit voor het nauwkeurige vezel optische testen aan.
    De enige outputhaven verstrekt stabiele lasermacht bij drie golflengten. De compacte eenheid werkt op of de wijze van ononderbroken golf(cw) of gemoduleerde wijze. Een lage batterijindicator herinnert de gebruiker aan het vervangen van de batterij.

     

    Eigenschap:

     

    1.  Gemakkelijk te gebruiken, ongecompliceerde verrichting
    2.  Opvallende handbediende verschijning
    3.  LCD backlight voor gemakkelijke verrichting in donker milieu
    4.  ±3dB regelbare output
    5.  Navulbare batterij binnen
    6.  1310 & 1490 & 1550nm beschikbaar voor PON-het testen
    7.  Vier golflengten beschikbaar voor het multifunctionele testen
    8.  Éénjarige garantie en geadviseerd kaliberbepalingsinterval

     

    Specificatie:

     

    Type FHS2T01 FHS2T01F
    Outputgolflengte 1310/1490/1550nm
    Zendertype LD
    Outputstabiliteit Korte termijn (15 minuten): <> Lange termijn (5 uren): <>
    Centrale Golflengte ±20nm
    Spectrale Breedte 5nm
    Outputfrequentie 270Hz, 1kHz, 2kHz
    Outputmacht -5dBm±0.5dB
    Regelbare Waaier ±3dB, 0.1dB/step N/A
    Auto macht-weg Ja
    Achter-licht Ja
    Werkende Temperatuur -10 tot +50
    Opslagtemperatuur -20 tot +70
    Voeding 2pcs*Ni-MH aa; de Adapter van 6V AC/DC
    Afmeting 160mmL*76mmW*45mmH
    Netto Gewicht 270g
    Standaardtoebehoren:
    FC/PC adapter, SC/PC-adapter, 3*ceramic-kokers, de navulbare batterijen van 2*AA, AC/DC-lader, dragende zak, gebruikershandleiding, testrapport
    Facultatieve Toebehoren:
    ST adapter (model: N000500);
    Mannelijke FC aan vrouwelijke LC-adapter voor LC-schakelaar (model: HD078)
    Aanpassing:
    APC laserlanceerinrichting

     

     

     

                                       FTTX PON die Optische Lichtbron 1310/1490/1550nm FHS2T01 ± 3dB Regelbare Output test

                                       FTTX PON die Optische Lichtbron 1310/1490/1550nm FHS2T01 ± 3dB Regelbare Output test

    Contactgegevens
    Beijing W&F Technology Co., Ltd

    Contactpersoon: sales

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)